O Klinice

O klinice

Garść historii

Jak to wszystko się zaczęło?

Historia Mini-Kliniki zaczęła się w 1998 roku od zaledwie trzech prywatnych gabinetów specjalistycznych: laryngologicznego, neurologii dziecięcej oraz laboratorium analitycznego. Od 1990 roku do kliniki dołączali kolejni lekarze specjaliści oraz osoby zajmujące się zawodami niezbędnymi w całokształcie świadczenia kompleksowych usług medycznych.

Nasza misja

Jaki jest nasz cel?

Naszą misją jest udostępnianie szerokiego zakresu usług medycznych, a także profilaktyka i promowanie zdrowego stylu życia.

nasza placówka

Stale się rozwijamy

Wraz z rozwojem placówki podjęliśmy współpracę ze Śląską Kasą Chorych, a następnie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Kolejnym krokiem było nawiązanie współpracy z innymi firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak: Medicover, Centrum Medyczne Damiana czy Medica Polska-Allianz.
Nasza placówka spełnia wszelkie kryteria ustawowe w zakresie sanitarno-epidemiologicznym, jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych i zapewnia komfortowe warunki zarówno dla pacjentów, jak i pracowników.

Co mówią o nas pacjenci​

Zobacz, co mówią o nas pacjenci, którzy nam zaufali.

Zespół Gabinetów Specjalistycznych "Mini-Klinika"

Magda

"Byłam w Klinice wielokrotnie - tak samo jak kilka osób z mojej rodziny i mogę śmiało stwierdzić, iż wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni! Panie w rejestracji sympatyczne, starające się jak najlepiej pomóc i udzielić niezbędnych informacji. Lekarze z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą. Serdecznie polecam!"

Helena

"Należę do tej przychodni już kilkanaście lat. Panie w recepcji uprzejme i pomocne. Opieka lekarska na wysokim poziomie. Budynek czysty i schludny, dostosowany dla osób niepełnosprawnych."

Rafał

"Przychodnia pierwsza klasa. Rzetelna i życzliwa obsługa pielęgniarek w recepcji oraz znakomici lekarze. Najlepsza w Mysłowicach!!!"

Żaneta

"Lekarze wykazują profesjonalne podejście do pacjenta natomiast obsługa recepcji jak dla mnie nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Wizyta w Mini-Klinice przebiegła sprawnie. Polecam! :)"