dr n. med. Narcyz Wojtowicz

Laryngolog

Jestem lekarzem z ponad trzydziestoletnim stażem. Gabinet prywatny prowadzę od 1990 roku. W latach 1994-2012 byłem ordynatorem oddziału laryngologicznego w Mysłowicach, a obecnie kieruję Zespołem Gabinetów Specjalistycznych Mini-Klinika.

Jako specjalista laryngolog wykonuję pełną diagnostykę schorzeń laryngologicznych u dorosłych i dzieci. Diagnozuję choroby gardła, migdałków oraz kwalifikuję do zabiegów usunięcia migdałków podniebnych i trzecich. Zajmuję się także leczeniem takich przypadłości, jak niedosłuch, szumy uszne, stany zapalne ucha, ostre i przewlekłe zapalenia zatok, a także choroby krtani, np. chrypka, przeszkadzanie w gardle, ból czy pieczenie.

W moim gabinecie wykonuję badania endoskopowe krtani, gardła i nosa z kamerowaniem, USG i audiometrię, a także zabiegi z podawaniem leków do zatok, płukaniem i oczyszczaniem zatok przy pomocy odsysania.

Gabinet wyposażony jest w sprzęt diagnostyczny taki, jak np. endoskop Olympus z kamerą (dokumentacja fotograficzna), aparat USG Simens, aparaty do badania słuchu, sprzęt optyczny do badania w powiększeniu itp.

Skupiam się nie tylko na symptomach choroby, lecz staram się także dotrzeć do jej przyczyny, a każdego mojego pacjenta traktuję w sposób indywidualny.